GEWELDIGE nieuwe ASHTANGA docent Niranjana start zondag 9:30 – 10:45 uur – Kloostersteeg

We zijn DOL BLIJ dat we deze GEWELDIGE ervaren docent aan ons team toe kunnen voegen!

Lessen:

Zondag 9:30 – 10:45 uur

Maandag 6:30 – 7:45 uur

Woensdag 20:00 – 21.15 uur

Hey there! My name is Niranjana and I will be teaching classical Ashtanga Yoga at Het Yogaschooltje. I am originally from India and have been practicing yoga for 11 years and teaching it for 3 years. For me, yoga is a way of life and a means to connect the mind, the body and the breath to live in harmony and meaningfully. I want to inculcate the practice I was brought up with through a primary series Ashtanga flow both intense and relaxing. I hope my classes provide a good escape and help you connect with yourself more! Look forward to teaching you all :)
Xoxo Ninja

Hoi! Ik ben Niranjana/ Ninja en ik ga classical Ashtanga Yoga bij het Yogaschooltje geven. Ik kom oorspronkelijk uit India en beoefen zelf yoga voor 11 jaar en geef al 3 jaar les. Voor mij is yoga een manier van leven en een manier om je geest, lichaam en ademhaling te verbinden om harmonieus en betekenisvol samen te leven. Ik wil mijn kennis die ik geleerd heb overbrengen door een aantal primary series Ashtanga flow, zowel intensief als rustgevend. Ik hoop dat mijn lessen een fijne uitweg bieden en u helpen om meer verbonden met uzelf te voelen. Ik kijk ernaar uit om jullie les te geven! Xoxo Ninja